Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojíííííííík liďulďáci, bohužel jsem dneska nepřidala žádnou novou rubriku, ale to neva, protože zítra vás určitě nějaká nová čeká. Myslim že to bude Krmení, ale nejsem si jistá. Á, už vim, jelikož jsem minule přidala Koupě, tak vás teď čeká Domov, dozvíte se například kam dát klec, co do ní dát atd... jojojoj máte se na co těšit!!!

Takže si to shrneme. Už tu máte Obecně, Historie - ještě není hotová, ale neva, chybí jí totiž Příbuzenstvo a potom ještě Koupě. Dále vás čeká Domov, Krmení, Péče aaatttddd... Jestli máte nějaké dotazy, tak mi napište vzkazík do návštěvní knihy.

Víte, možná si řikáte proč tu píšu takový blbosti (zrovna teď), místo toho abych napsala novou rubriku, jenže to dá trošku víc přemýšlení a mě se zrovna přemýšlet nechce :-(, ale hrozně se mi chce psát, no prostě taková divná nálada.

A ještě něco!!! jestli se chcete zúčastnit super soutěžě, samozřejmě vás ceny neminou, tak si připravte mozečky. Sice ještě není hotová, ale už se připravuje a je skoro u konce ;-) odkaz na stránku, kde se bude konat je tady