Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lussy a Lili

12. 3. 2006


Poslední Den mé milované Lussy
Byla čtyřbarevná,celé tělo měla hnědé,někde měla černé skvrny,pod krkem měla bílou skvrnu a uši měla zrzavé.Oči měla černé.
Jednoho Dne v sobotu jsem šla k Lussy jako vždy.Ale připadala mi divná, seděla schoulená v rohu a ani se nehla.Bylo mi to divné, protože když jsem k ní vždycky přišla tak pištěla, skákala atd.Ale ted?seděla a ani se nehla.Viděla jsem, že ani nejí a nepije.Nevěděla jsem co mám dělat.Četla jsem si různé knihy a tam bylo tam napsané, že když morče nejí a nechodí na velkou stranu tak to může být zácpa.Řekla jsem to babičce a ona mi dala jablečný ocet.Smíchala jsem ho s vodou a dala do injekční stříkačky............pak jsem si jí vzala a pár kapek jsem jí stříkla do pusy.Byla jsem s ní skoro celý Den.Bylo mi jí líto ji tam nechat samotnou.Bylo odpoledne a já jsem s ní chtěla jít k veterináři.Ale.........on v sobotu nemá otevřeno. Nezbylo mi nic než čekat co se stane.Ku večeru už byla trošku lepší tak jsem jí dala zase jablečný ocet a dala jsem jí na zem. Ať si trošku zaběhá.Nechala jsem jí 5 minut na zemi.Dala jí do kotce a hned šla k misce trošku se najíst!a pak........šla se i napít.Myslela jsem, že to překonala, ale.......večer jsem k ní přišla a ona ležela a nehýbala se.Břicho měla nafouklé a nemohla chodit, byla chromá na zadní nohy.Brečela jsem bylo mi jí tak líto, že jsem u ní pořád byla.Ale byl večer musela jsem jít spát.Řekla jsem jí sbohem, protože jsem věděla, že to do rána nezvládne:-(.Ráno jsem k ní šla a viděla jsem, že.....už je mrtvá.Brečela jsem a pak jsem jí s dědou udělala hrobeček.

Obrazek


První Den mé malinké Lili
Je celá bílá s hnědým levým bokem a hnědým zadečkem oči má černé.
Asi 2 týdny poté co umřela Lussy jsem šla pro nové morčátko.S mamkou jsme pro něj jeli až do Poruby měla to domluvené s jedním pánem.Jak jsme přijeli tak mi dal na výběr.Buď to celé hnědé nebo celé bíle s hnědým zadečkem a hnědým levým okem.Nevěděla jsem které, ale pak jsme se s mamkou dohodly, že si vezmeme to bílé.Po cestě jsem jí vymyslela jméno:Lilinka.Jak jsme přijeli domů hned jsem jí dala do předem přichystané klece všechno tam měla nové.Dal jsem jí tam a hned šla proskoumat navý domov.Hodně rychle si na mě zvykla nosila jsem jí každý den něco dobrého na zub.A po týdnu už jsem jí brala z klece a hrála si s ní:-)

Obrazek

Anči stránka je: http://www.mojemorcata.estranky.cz , určitě se mrkněte :-))
  
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krasna morcatka

(kiad aut, 30. 1. 2010 21:52)

je nam morcatka moc lito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

chudáčci morcatka

(rendy, 4. 7. 2009 22:59)

Je mi moc líto toho morcatka..ja mam taky morcatko a vubec ted neji ani moc nechodi...skouseli sme vsechno mozny....strasne se bojim ze umře

čus

(nikola, 21. 10. 2007 19:40)

náš moooooc hezký morčata

Chudáčku

(Luca, 5. 1. 2007 22:19)

Tyo poč musej zvířátka umírat :'(

Odpověď pro Anču

(Zuzka, 23. 4. 2006 13:18)

No jasně, nemáš zač =o)

:-)))))

(Anča, 22. 4. 2006 20:21)

Ahojky!Díky , že jsi tady dala foto!!!paa Anča a Lilinka

Odpověď pro Anču

(Zuzík, 12. 3. 2006 20:36)

No bezva, děkuju předem a prosím vzkazy už do návštěvní knihy, protože se mi to tu nějak množí :-))

:-)

(Anča, 12. 3. 2006 20:31)

Dííííky no....fotku mám , ale ne v počítači.Pokud budu mít tak tí jí pošlu(doufám, že brzy)tak se měj ahoj Anča

Odpověď pro Anču

(Zuzík, 12. 3. 2006 20:03)

Už jsem to smazala, a nemáš nějaké fotky Lussy a Lili?? já bych je sem dala místo tamtěch. Když chceš dát někam odkaz, tak musíš napsat http:// a potom tu adresu, ale musíš bez mezer atd. :-))

;-)

(Anča, 12. 3. 2006 19:51)

Ahoj ještě bych se tě chtěla zeptat:Víš jak tady máš tu moji adresu.Stačí na ni jen kliknout a seš na mojí stránce.Já tam dala tu tvojí adresu, ale nejde na ní kliknout.Jak to mám udělat?

Pryč s tím

(Anča, 12. 3. 2006 19:39)

Rychle dej ty fotky pryč!!!!ani jedno morče není moje!!A dííííky za ten příběhn Anča